| Ema_4103 a întrebat:

Ce urasc barbatii la femei?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Un lucru e sigur: cind vorbesc prea mult. Niciodata un barbat nu va asculta o femeie pe deplin daca e ca ea sa ii spuna tot ce vrea sa ii spuna. Fiintele astea gingase care de atitea ori stiu sa ne faca viata atit de frumoasa au un debit verbal atit de mare incit barbatii ramin ingrozitii cind ele incep sa vorbeasca mai mult, caci barbatii prefera mai bine raspunsurile si dialogurile scurte.

24 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

thinking pai eu sunt fata blushing

insa am citit intr-o revista ca barbatii urasc foarte mult la femei atunci cand ele se plang ca sunt prea grase :-D

| Debb a răspuns:

Barbatii sunt pretentiosi. Daca ai lua parerea fiecarui barbat, o femeie nu este buna de nimic.

| Lora a răspuns:

Cicaleala

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Sa fie batuti la cap cu chestiuni inutile.
@ema69, numai un barbat complet idiot "uraste" inteligenta unei femei

| ema69 a răspuns:

Urasc sa aiba femei mai inteligente decat ei, pentru ca atunci nu mai pot sa le minta si sa le fraiereasca...

| Anileda a răspuns:

Gelozia

| Aiicha a răspuns:

Iti spun eu ce am intalnit la unele femei:faptul ca vorbesc non-stop cum sa slabeasca. Vorbesc o multime de lucuri fara sens, inutile si care nu intereseaza pe nimeni. Vorbesc mult la telefon, barfesc mult.In mare parte e deranjant ca vorbesc...big grin prea mult.
Sunt mai multe de spus.dar nu vreau sa fiu aspra cu propriul sex.

Răspuns utilizator avertizat
| nuta a răspuns:

Sa le tina contul:
la bani, la ce face, cu cine se duce etc

| nuta a răspuns:

Vai tu MrSmith
daca asta e si parerea ta atunci care va sta langa tine?
esti misoginwinking

| Bastet a răspuns:

Ca trebuie sa le duca de Valentine's Day intr-un loc cu fite...

stii cumva cand e V Day? Ca eu nu stiu...si sunt fataoh go on

| eSc a răspuns:

Eu vreau ca o femeie sa nu fie aroganta, zgarcita, necinstita sa fie modesta! fundita?

| DanDannn a răspuns:

Cicaleala,minciuna,infidelitatea,cand stau prea mult la cumparaturi.

| alexftz_1447 a răspuns:

Infidelitatea si minciuna!

| alexftz_1447 a răspuns:

Si inca ceva...mie personal nu imi place, sa imi povesteasca despre fostele relatii, daca a fost frumos sau mai stiu eu sa tina pentru ea sau sa povesteasca cu prietenele ei

| YoOoOoOo a răspuns:

Tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna si infidelitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicaleala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți zic eu! Cînd stau mult să se aranjeze!

Scuze, dar nu am Î din a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce urasc eu? cind e vorba sa trece la lupte de pat se scuza ca are nevoie sa meara la toilet, iti dai seama cata instructie trebuie sa fac cu acel soldat pina revine? si unde pui saracul ca-l mai iau si la palme ca se zburleste la mine si uneori ma scuipa de furios ce e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebari-le supide de pe TPU.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii urasc la femei alintarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc prea mult...repeta in truna...