| anonim_4396 a întrebat:

Toti barbatii sunt niste porci, niste javre, ii urasc pe toti

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iar tu eşti o scroafă care generalizează pentru că a fost dezamăgită.

| raluca250 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Cata dreptate aii :*

49 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa-ti treaca.Nu maine,dar peste un timp,vei gandi altfel.
Sa fii atat de categorica nu ajuta la nimic, pana si tie iti face rau.
Si, nu generaliza.

| Flav a răspuns:

Ano, ma doare-n carnatu` porcului si`n coada javrei de parerea ta.batting eyelashes

| TitiDrLove a răspuns:

Serios? in cazul asta e clar ca nu vei avea parte de niciun baiat din aia care nu sunt cum spui tu! Inseamna ca tu nu ai incredere in niciunu, asa ca nu va putea sa te iubeasca unul din cei care stiu sa faca asta cu adevarat...catalogandu-i pe toti la fel, neacordandu-i incredere...
Poti da tu peste 15 baieti care sunt exact la fel, fiindca asta e ghinionul tau...mereu suferi.dar in lume sunt miliarde.Chiar crezi ca nu e posibil sa dai peste cineva care are aceleasi asteptari ca tine si stie sa daruiasca si sa aprecieze unele chestii care conteaza?
Mai gandeste-te o data.

| TeoPT a răspuns:

Sentimentul e reciproc in acest caz laughing

Daca ai fost dezamagita de unul si ai o mentalitate atat de idioata incat acum ii urasti pe toti, n-am ce sa iti fac. Esti o cauza pierduta laughing Si unde e intrebarea?

Bafta

| Castiel a răspuns:

Pentru ca ai fost/esti proasta!

| Klepto a răspuns:

Porcul are un orgasm de 30 de minute, asa ca mersi frumos.
O sa o iau ca pe un compliment.

| BRG a răspuns:

Dar de ce cine te a făcut să suferi. Sînt sigur că doar tu ai dat de bărbați răi, nu toți sînt așa.

| Alex0194 a răspuns:

Exista doar o solutie. Sari de la etaj

| unione a răspuns:

Spuse Ana Maria si isi mai adauga 2-3 poze pe hi5. Si daca ei sunt porci, femeile lor ce sunt?

| DeeaBlondiii a răspuns:

Lol asa mi se intampla si mie dau numa peste cine nu trebuielaughing...si nu eu nu o sa dau tot feluri de rahaturi de definitii despre dragoste cum sunt mai sus si despre dezamagiri.Eu zic asabig grinupa ploaie vine soarele si tot asalaughingoh go on

| LeuTz a răspuns:

Nu te-a violat cum trebuie?

| Anonim69 a răspuns:

Treci pă fete!big grin

| crysty08 a răspuns:

Ma jopritatea da toti nu
big grin daca mai cunoaste cu adevarat tiai schimba parerea un pic

| Dumnezău a răspuns:

Si desigur tu esti cea mai pura creatura a acestei planete patate de amprenta si uneltirile Necuratului.Esti neprihanita,infailibila,implacabila si incoruptibila femeie-suprema venita sa le emancipeze pe toate, asa-i?

Wait a sec... thinking *stupid mode off*

Fetita/femeie, daca te enerveaza gagiu/sotu/finantatoru/mosu de n la a 2-a ani care iti da pensie alimentara, locul tau e la curtea de apel bucuresti/tribunalwinking

| PredatoR a răspuns:

Da bine si tu esti o vacahappy

| ghineanamaria a răspuns:

Draga @Jelli fetele nu se insoara!rolling on the floorEle se maritabig grin
Si tu Ana Maria nu mai fi suparata pe ei ca nu merita.Si eu sunt tot fata si l-am urat pe unul dar nu am zis ca toti sunt la fel.Vei intalni pe cineva care nu e porc sau javra! Bafta:*

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Draga Ana-Maria happy
Nu este nimeni tot ce ai mentionat tu mai sus
Daca ai suferit din dragoste nu trebuie sa te razbuni chiar asa
Crede-ma daca le vorbesti asa nu te ajuta cu nimic
● O suferinta sa iubesti!
● O suferinta sa traiesti!
Asaca lasa-i sa fie fericiti dar, poate o sa se mai uite si in spate nu numai in fata unde este fericire si iubire happy

Apache
| Apache a răspuns:

Proasta mai esti...

| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.dupa o despartire dura,orice fata gandeshte asa sad dar nu trebuie sa te deprimi,si sa critici ce nu cunosti, sunt multi barbati pe lume, unii chiar merita altii nu...trebuie sa gandesti pozitiv (da`l incolo barbati mai sunt). incurajeaza-te si singura si o sa-ti treaca :X:X:X:

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

Si ce propui?laughing
poate nu ai intalnit si boii inca.

| EsarfaRozZ a răspuns:

Si care e intrebarea ta?thinking

| daminushh a răspuns:

Mo : Da-l in **** mea, Foca, nu fi suparat ca te-o tradat ca un c***t.Eu un lucru stiu in viata, omul cat greseste invata!

Intelegi?

| Haose a răspuns:

Esti sigura ca TOTI?

| adi123_2132 a răspuns:

N'am nimic cu lesbiencele...intelegeti aluzia baieti

| Anemona_9380 a răspuns:

Heii scumpaalaughing Nu toti sunt asa."Nu uri toti trandafirii p motiv ca te-a intzepat unul!" Sunt categorii de oameni, de baieti`, de fete! Trebuie sa alegi ce crezi tu ca e mai bun din tot! Calmeaza`teee! Tatal tau e o javra?! E barbat!

| ana maria a răspuns:

Ori eu sunt ghinionista,ori baietii sunt asa, da mereu dau peste cine nu trebuie, imi vine sa ma fac lesbiancasad

| aventador a răspuns:

Iar tu esti o proasta,inseamna ca toate fetele sunt asa proaste,esti o nesimtita,vad ca tie iti place sa insulti baieti,dar cand cineva insulta fetele iti place ratato?(imi cer scuze pentru restul fetelor)
asa ca nu fi o fraiera si nu ii insulta pe baieti si gandeste ca nu toti is asa daca sti un barbat care e porc nu inseamna ca toti sunt asa,si sa nu cumva sa imi raspunzi inapoi zicand ca ba toti is asa si ca tu esti sigura ca sunt porci,nu cunosti toti baieti de pe lumea asta, dar vad ca esti o cap sec, asa ca tineti gura si valea

| Claudiuu a răspuns:

Si care-i intrebarea?