| Lola8bola9kola a întrebat:

Ce urmari poate avea masturbarea?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Oboseala logic, somnolenta datorita endrofinelor din creier in rest nici una barbatul e o masina de facut sex cu cat ejaculeaza mai mult cu cat va da nastere la copii mai multi scopul nostru biologic asta e, ejacularea precoce poate avea legatura si cu faptul ca nu faci excertiti fizice, manci grasime multa prea putine proteine etc

| τττ a răspuns:

Mai pe înțelesul tău, ejaculezi mai mult și mai des.

| prizeFTW a răspuns:

Ejaculare precoce (ejaculezi prea repede) si impotenta.

| HaHaGirl a răspuns (pentru prizeFTW):

Uuuu ce dur laughing n-ar vrea asta

| Fulbaster a răspuns:

Nimic,e total normal sa faci asa ceva!

| Roland22 a răspuns:

Sa ti se strambe pl

| Twichh a răspuns:

Micsorarea creierului, cresterea nasului, dar mai ales micsorarea creierului. FA SEX FAA LASA masturbarea