| daniel_3185 a întrebat:

Ce va face sa va excitati? si ce faceti cand sunteti excitati.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

E o intrebare perversa, ca si cei care practica aceste "tehnici". Oamenii echilibrati, normali din punct de vedere psihic, nu fac asa ceva. E o boala care tine de "obsesia sexuala". De ce este o boala? Pentru ca Fiinta Umana, nu are ca interes suprem excitatia, ci, dragostea. Excitatia, de orice fel este, oboseste, imbolnaveste. Daca totusi esti interesat de "tehnici", cauta pe alte site-uri, specializate in asa ceva.

| ronin33dan a răspuns:

Pai daca la un film porno ...ma excit(ca orice om normal), daca se dezbraca, la fel... daca am cu cine fac sex, daca nu ma masturbez! Simplu!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Un vibrator.

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

rolling on the floor). da c esti u asa d curioslaughing)? vr sa practici si u cu prt talaughingceva?laughing)

| bellapoopn a răspuns:

Redtube...:d