| maria_2617 a întrebat:

Cum reactionati cand sunteti excitati? (radeti, zambiti,

10 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cum, tocmai Tu nu ai citit Magistralele discursuri ale tovarășului N.C. secretar general...etc., vizând necesitatea ridicării permanente, al nivelului politico-ideologic.

| TeoPT a răspuns:

Te-njur de mamă...

| Narcis2007 a răspuns:

Daca sunt singur incep sa ma frec... daca nu sunt singur incep sa visez cu ochii deschisi(la o fata caremi place) si sunt cu capu in nori(nu mai sunt atent la nimic din jurul meu)

| niki a răspuns:

Incepem sa ne frecam...preferabil e sa ai cu cine, dar e bine si singur/a

| helpu a răspuns:

Rad. Si respir repede.hee hee.

| Carnage a răspuns:

Doamne ce intrebari fato laughing pai simplu te simti implinit laughing) si foarte bine parca ai facut-o cu pamela anderson

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Maria şi Ion smug
P.S.: Maică-ta urlăăăăăă. frate, spune-i lu' vecinul tău să numai dea aşa des pe la ea că o aude tatăl tău don't tell anyone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost prea tare replica lui 7h30 rolling on the floor.

| Diana_5753 a răspuns:

Sunt total schimbata la fata, si nu reactionez pentru ca nu-mi permit in momentul de fata. Cand eram cu baieti intr-adevar treceam si la fapte! Dar acum nu pot decat sa-mi imaginez, adica sa am fantezii. (cu fete)

| maria_2617 explică:

Ma refeream cand aveti orgasm