| Lola_7430 a întrebat:

Ce va place in general la o fata? Si ce vedeti prima oara la ea? Intrebarea e pentru baieti dar pot raspunde si fetele daca vor. Asa nu inseamna ca sunteti lesbience, nu o sa va inteleg gresit happy

2 răspunsuri:
| Valentyno18 a răspuns:

Pai prima oara ma uit la ochii unei fete.Asta ma ajuta sa imi dau seama dacaetimida sau nu.(daca evita contactul vizual e timida)Odata ce stiu daca e timida sau nu incerc sa intru in vorba cu ea.Din cateva vorbe imi dau seama cum gandeste iar dupa ma uit la fizic. Apoi la haine(pentru mine o fata ok nu se imbraca nici prea indecent nici prea decent. undeva la mijloc).

| AI3x a răspuns:

Faptul cum arata cum se imbraca si comportamentul asta aleg eu la fete acum depinde de la barbat la barbat. Funda? sau macar un vot