| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place si preferati sa faceti mai mult, Dragoste sau Sex?

Răspuns Câştigător
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

No alege tu de aci :
Atunci cand faci dragoste, nu mai arzi de nerabdare sa treci peste "jocurile amoroase" (preludiul) de dinaintea actului sexual in sine, ci adori sa le savurezi. In timpul actului sexual, nu te gandesti sa termini cat mai repede, ci iti doresti sa prelungesti acele clipe. Iti doresti sa le transformi in momente unice. Dupa consumarea actului sexual, nu te grabesti sa-ti aprinzi tigara, ci ai vrea sa tii cat mai multe persoana respectiva in brate si sa te contopesti cu ea.

Sex :
A face sex se rezuma doar la atractia fizica si la incercarea de a-ti implini necesitatile fiziologice

No na, zi-mi tu mie, care-i mai faina!?

| anonim_4396 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Daca nu ai adormit pana acum cu o prostituata in brate, ai trait degeaba.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica cand faci sex cu prostiata pe care o platesti o data sau iubita care o platesti de mai multe ori? pai cand faci dragoste nu faci sex?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ambele.Intotdeauna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e diferenta?

| Phini a răspuns:

Ambele, exploatate la maxim happy

| elfrances a răspuns:

Dragostea. Desi o sa sune ciudat asta e ce cred eu. Sex poti sa faci cu toate fufele de pe strada dar dragostea e o data in viata. Mereu o sa aleg dragostea si mereu o sa prefer dragostea