| MihaelG a întrebat:

Am o întrebare pentru fete!
1) pentru fetele cuminți ce
tip de băieți/bărbați preferați
a) băieții/bărbații cuminți
b) băieți/bărbați badboys
2) pentru fetele,, rele" :
a) băieții/bărbații cuminți
b) băieți/bărbații badboys?
și de ce?

3 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Faci sondaje?

Apropo, nu mai folosi cuvantul "badboys", cringe-ul ma omoara.

| RAY a răspuns:

Nu noi alegem cine ne place sau pe cine sa placem, merg la un magazin sa cumpar ceva intru intru-un magazin vad o fata cu ochelari intr-o secunda ma pierd in ochii ei pur simplu a fost atractie instanta,ce preferam noi nu conteaza,atractia fizica e instanta, de ce preferam unele persoane nu se stie, de ce ne place gustul dulce? anumite haine? pur simplu apare iubirea aia instanta eu cred in ea e cea mai frumoasa, nu noi alegem pe cine sa iubim, tu cand mergi pe strada nu isi plac unele fete mult de tot? pai de ce? fetele pot spune una si sa fie atrase de altceva, ce noi barbati nu alegem badgrils, alea nebune de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer să-mi prepar singură guacamole decât să-l cumpăr gata făcut, cu toate că cel de cumpărat e mai bun sad