| anonim_4396 a întrebat:

Ce vor de la un baiat fetele frumoase?

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cred ca intrebarea trebuia pusa invers,ce vrea un baiat de la fetele frumoase!
happy
Orice om de pe lumea asta cauta sa isi gaseasca echilibrul sufletesc.
Poate avea bani,case,proprietati,daca in suflet se simte singur,degeaba!
Toti vor sa iubeasca si sa fie iubiti,fete si baieti, frumosi sau nu!
In concluzie, ofera iubire.
Intelegere, tandrete, generozitate sufleteasca si alege corect cui oferi.
Vei fi mai mult decat multumit de viata ta!
happy

| RAY a răspuns:

Eu daca as fi fata frumoasa as vrea un baiat frumos desigur, inalt, musculos, care sa imi ofere protectie atat fizica cat si mentala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubire- ca si cele urate laughing

| MiruD a răspuns:

Fetele vor exact ce vor si baietii frumosi de la ele.winking

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde acuma fiecare fata e cu caracterul ei. In mare parte fetele frumaose imbracate bine sunt rasfatate de parinti si au unele fite. Ele cauta rasfatate intelese alintate. Dar in mare parte poti fii tu insuti sa fii asa cum crezi tu cum te cred ele sa nu faci nimic iesit din comun.

| yoyo1523 a răspuns:

1-sa fie sensibil.2-sa nu vrea doar sex.3-sa o intelega.5-sa fii un om de incredere.6-sa o respecti.7-sa fii inteligent.8-musculos.9-inalt.10-sa ai bani.