| NuAmGasitUnNume a întrebat:

De ce nu vrea nimeni sa-mi raspunda la intrebare.

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Pentru ca inca nu au gasit un raspuns exact.

| geop a răspuns:

Pentru că au observat că lipseşte semnul întrebării. Fraza asta cu de ce nu vrea nimeni să-ţi răspundă la întrebare este o afirmaţie, pentru că are ca semn de punctuaţie punctul.
Probabil era vorba de întrebarea despre acel telefon. Sunt forumuri unde se discută special aşa ceva. Scrie pe Google.

| andreyutzzu3 a răspuns:

Degeaba.

| IonutAxi a răspuns:

La ce intrebare?

| gabitzuuu11 a răspuns (pentru IonutAxi):

Ca nu vrei sa imi dai funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu `ai pus-o`happy

| Hummels a răspuns:

Ca sa fiu pe aceiasi lungime de unda cu tine, te intreb si eu ceva. De ce pui intrebari fara sens, doar asa sa te afli in treaba?