| DerpRo69 a întrebat:

Ce vrea sa însemne atunci când iubita iti zice ca vrea sa luati o pauză, ca e foarte încurcată?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Ca a gasit pe altul si te tine pe tine drept rezerva in caz de nu merge cu ala.

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ca e momentul sa va despartiti si sa strabateti alte cearsafuri viata este scurta nu stagnati

| Sociopat a răspuns:

Ca e tarfa.

| neutrino a răspuns:

Sunt multe persoane care nu stiu cum sa puna capat unei relatii, si atunci cere o pauza. Este si aceasta o forma eleganta de a-ti da papucii.

| LoveSleep a răspuns:

I-a dat fostul mesaj.

| h3r a răspuns:

Nu mai vrea nimic cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e foarte incurcata cu altul.

| KaterinaРомановский a răspuns:

E incurcata cu fostul!

| Matrixy a răspuns:

E foarte incurcata cu altcineva happy

| DerpRo69 explică:

Ma temeam de asta -_-. UnBroken2016 m-am gandit si eu fix la asta dar speram ca poate ma însel

| DerpRo69 explică:

Zice ca e foarte încurcată si vrea o perioadă singura adică?

| DerpRo69 explică:

Aveam o bănuială desi speram sa nu fie adevarat -_-