| Mister09 a întrebat:

Ce vrea sa-ți zică o fata care îți povestește ca a avut relații intime cu un băiat care a părăsit-o și a făcut-o sa sufere și îți spune asta de cum te-a cunoscut?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ea spune ca sa capete mila, compasiune,... fara sa realizeze ca se pune intr-o lumina foarte proasta.

| Andreeush a răspuns:

Dacă îți spune asta din prima e clar că nu a trecut peste acea relație.

| Sofer a răspuns:

Încă mai suferă după fostul. Vezi sa nu se plângă prea mult și dacă chiar își dorește o relație reala cu tine.

| alexalx1234 a răspuns:

Se plange ca proasta si dupa o scurta perioada se impaca cu ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate o spune ca să-și verse frustrarea pe fostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pot fi mai multe motive, dar eu tind sa cred ca in primul rand face asta ca sa se descarce, ca sa atraga si ca sa primească atenție, susținere ulterior si de ce nu poate chiar mai mult decât atât sau nu prea are cu cine povești despre toate aceste lucruri. Ai grijă pentru că se poate victimiza mult si poate sa fie de fapt o tipa superficială si perversă, ti-o spun din propria experiență, poate avea interese ascunse. Succes!

| S8N a răspuns:

Cum au spus si ceilaltii, inca nu a trecut peste fostul.
Recomand sa nu intrii in relatie pana nu isi rezolva singura situatia, ca daca nu te vei trezi cum o sa isi contacteze ex-ul fara sa stii tu.
Am facut si eu greseala asta, deci invata din ce am facut eu si nu repeta.

| SLS92 a răspuns:

Ca are nevoie de un fraier care sa o asculte, sa nu te gandesti la ceva mai ''adanc'' cu ea

| CerealaCuOchi a răspuns:

Ca inca mai sufera pentru el. Vrea sa nu ii repeti greselile, sa planga cu tine si sa o tii in brate.

| MihaiV01 a răspuns:

Pai eu ma gândesc ca poate vrea sa iti atraga putin atenția sa nu faci ca el si sa ii dai timp pana trece peste fostul
dar daca tii la ea cu adevărat si nu o tii doar pentru sex ( in cazul in care sunteți iubiți) eu ma gândesc ca poti face asta
In fine stai lângă ea consoleaz-o si ajut-o sa treacă peste

| TataNelson69 a răspuns:

Vrea sa ti spuna cum a avut relatii intime cu acel baiat care a parasit o si cam atat