| lady$$$ gaga a întrebat:

Cum fac un baiat sa sufere sau sa nusi doreasca sa ne fi cunoscut?

5 răspunsuri:
| cristiancristir a răspuns:

Fa-i o felatie. Sa vezi ce rau o sa ii para.

| sherlock a răspuns:

Asta da intrebare! Ii faci numa belele! Tot felu de rautati, mai pe ascuns, sa stie ca ai fost tu, dar sa nu aiba dovada. Atentie! Iti poate face acelasi lucru cu mult mai rau si sa ajungi tu sa nu il fi vrut sa il fi cunoscut. Spor in a-ti face dusmani si la o viata violenta si plina de ura!

| David95_2915 a răspuns:

Fa-i probleme...baga strambelaughing

| Megas a răspuns:

Simplu... laughing)
taiati-va in fata lui, mancati cioburi si animale in putrefactiewinking
sa vezi ca isi va dorii sa nu va fi cunoscut whistling

| 619_9539 a răspuns:

Mai bine nul faci sa sufere...lasal dracul
Pe tine daca tear face cineva sa suferi tiar place.
Eu nu cred, asa ca lasate de meseria asta.