| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune "buna frumoaso"? ce vrea sa zica prin asta?happy... funda

Răspuns Câştigător
| anonima94doll a răspuns:

Ca esti frumoasa :d si ca ii placi

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca te simpatizeaza

| VadTot a răspuns:

Absolut Nimic! Doar cuvinte si expresii de aburire...pentru fete.naive!

| cuvant a răspuns:

Eu as zice sa ai grija. Daca iti spun asa e adevarat ca te vede frumoasa dar de cele mai multe ori se subintelege ca vrea mai mult de la tine, relatie, sex si asa mai departe

| Purec a răspuns:

Inseamna ca te place dar ca te considera totusi o fraiera. Ceva de genul, esti buna pentru 1-2 luni

| neutrino a răspuns:

Nimic. E doar politicos.

| h3r a răspuns:

Esti culmea, tu de fapt vrei sa te convingem noi ca te place, iti surade aceasta idee.
Ori e cat se poate de sincer, ori e doar un obisnuit pui de smecheras.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Te saluta dar asta numai inseamna nimic asta poate fi si o pierdere de timp sau poate nu tu stii ce vrei sa faci cu baietelul tau.

| BUDOKAI a răspuns:

Vrea a zica ca il mananca curu si ca il strang pantofii.

| arhiT91 a răspuns:

Se da la tine>>>>>>

| bOti98 a răspuns:

Inseamna ca si-a cumparat nAiphone de la leonardo asta inseamna

| egyna a răspuns:

Un salut politicos pentru o fata