| vali_6207 a întrebat:

Ce vreti sa faceti in weekend-u asta? astept raspunsurile voastrewinking
ceau

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa ma vad cu iubitul, sa-l sarut si sa nu ii mai dau drumulsad
Mi-e dor de elhee hee

| Alisa a răspuns:

Sambata o sa stau acasa cu prietena mea, iar duminica o sa ma vad cu prietenul si apoi voi merge la inot. love struck

lolita
| lolita a răspuns:

Cum este ziua sotului meu, vom iesi cativa prieteni sa cinam in oras si dupa ramanem pe acolo sa ne distram.

| Frogie a răspuns:

O sa`mi sarbatoresc ziua de nastere cu iubitul si familia love struck

| OanaG a răspuns:

Prin oras.cred love struck

si voi lenevi.ma relaxez:*

| Kidd ♡ a răspuns:

Cred ca o sa ies in oras cu prietenii.si o sa ma vad cu prietenul meu:X:X:X

Bye, bye:*:*

| TheToxicNightmare a răspuns:

Sa stau si sa ma relaxez si sa imi amintesc vremurile in care nu am nici un baiat, ca nici scu nu am.devil