| anonim_4396 a întrebat:

Buna voi cu ce va imbracati de Paste fetelor? si parul cum vi-l faceti de Paste? astept raspunsurile voastre:*

5 răspunsuri:
| Tabii. a răspuns:

Pai:o camasa mai lunga gri-turcoaz, blugi deschisi la culoare, geaca gri, bascheti negrii-cu alb si parul mi-l indrept si ma tund

| candy_2919 a răspuns:

Imi iau niste cizme peste genunchi chiar daca nu mai e iarna
oricum in alte tari asa se poarta
intr. o rochita cu o curea.

mi-am mai luat niste colanti
un tricou geaca
acum depinde si te vreme...
:X

| moonY a răspuns:

despre asta e pastele? despre moda si fasion? despre cine arata mai bine in biserica, sa-l agate pe fiu' primarului, ca are masina mai misto si telefon cu mai mult spatiu pentru manele?
ma imbrac in speranta, credinta si iubire de aproape.

sper si cred ca nenorocitu' de guvern sa dea salarii mai mari si imi iubesc aproapele, dar numai baietii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugi albastrii, bluza roz gen rochita scurta, hanoraz roz si alb, incaltaminte alba.Parul il tin ca de obicei.

| andreeadeeathebest a răspuns:

Pai imi iau niste pantaloni negri stranti tare, o camasa alba cu o curea lata la brau, imi indreept parul si port niste bijuteri