| night_crawler a întrebat:

Voi ce faceti la ora de religie la scoala? laughing .....astept raspunsurile voastre apoi raspund si eu...

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Ne mutam cum vrem in banca, mancam, si in fiecare ora imi place sa-l intreb pe prof daca exista extraterestrii, si el incepe sa explice ca d-zeu nu stiu ce...laughing ii tare ora de reli mai ales ca toti avem 10 tongue

27 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La mine e prea mistolove struck.Eu vorbesc cel mai mult la oralaughing. Ma inteleg cel mai bine cu profu`laughing. 5 minute scriem si restul` vorbim. vorbim despre oricelaughing. Cred ca e cea mai tare ora din saptamanalove struck.big grin

| monyk a răspuns:

Buna, pai citim din biblie de cele mai multe ori, de scris nu prea scriem, povestim mai mult...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eu ma cert cu profu laughinghee hee

| juniper a răspuns:

Noi radem si povestim, rar scriem, mai vorbim si despre fotbal laughing

| xibalba a răspuns:

Invat despre sfanta cruce, sfintele moaste, sfintele icoane. Si la anul` cica invatam grupele de ingeri. Cateodata ma gandesc cat de mult imi vor trebui astea pentru viitoarea cariera. Enorm de mult. Not.

| viatadecacatt a răspuns:

"Ma voi nu sunteti normali? Ma o chem pe directoare daca nu faceti liniste"
rolling on the floor
E dezastru.Ne mutam cine cu cine vrea in banca. vorbim.laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Facem lectii...citim din manual...ne aduce articole si explicatii profesoara. Mie mi se pare foarte interesanta religia.

| M4RK a răspuns:

Ne preda lectii, mai povestim.

| sasha a răspuns:

Asteptam sa treaca caci e mare plictiseala la ora nu ai voie nici sa desenezi ce mai zici de mancat nu citim nu scriem mai vb dar vb profu tot singur ca noi...visam, in generala era tot cam cum zic si restul dezastru tongue

| night_crawler explică:

La mine e caterinca rau...am o profa...are o voce groasa...subwoofer ii zicem...parca ar fi terminator laughing ...si cand spune ea:gata, incetati k va dau afara... laughing. ...si aboradam subiecte ca strigoi, reincarnari...radem de ea...vai de capul ei... laughing

| Mixed a răspuns:

Cand eram in Romania la scl ...citeam... faceam lectii .mai discutam...
Acum sunt in Italaia ...si nu stau la ora de religie ...ca sunt ortodoxa ...asa ca am permis de iesire

| Fifylici a răspuns:

Salut
eu nu fac religie din motive... dar ceilalti fac si e chair destul de bine fac cu preotul ba mai citesc dintr-o carticica ca sa i zic asa ba mai preda pe cat... e ok

| Jonsdottir a răspuns:

Pfff laughing Avem "probleme vitale" rolling on the floor odata a stat profa jumatate de ora sa calculeze cati bani trebuia sa dam pe manualele alea tampite. Cand incepe lectia, incepem si noi sa ne radem.Deci,e ca la spitalul de nebunihee hee

| Abcfunny a răspuns:

Dormimlaughing)

| mcrenma a răspuns:

Pai, ne da niste foi, apoi ne pune sa citim de murim, si auzim dupa "copiati", ne vine sa lesinam. Dupaia se mai ganseste sa ne mai puna intrebari (majoritatea clasei se uita la profa ca la vitei). Mai am prins spatele meu vreo 3-4 proaste. Mai rad si alea asa din nimic, mai face unu misto, profa mai urla la el. laughing

| yoannah a răspuns:

Eu... fac religie cu tata...laughing
si e destul de marfa k povestim f multbig grin
si nici nu ne da testebig grin
si nici nu scriemlaughing
Byye!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Lumy a răspuns:

Ora de religie este cea mai haioasalaughing o colega l-a intrebat o data p prof daca Italienii poarta chilotirolling on the floor iar profu a raspuns k nu stie dar de scotieni e sigur k nu poartalaughing

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

La mine e panarama in ora de religiehee hee

| Ioonela a răspuns:

Ne preda sad

| larisa_6959 a răspuns:

Noi avem un profesor tanar, de la care chiar am invatat cate ceva. Mai mult de jumate din ora ne vorbeste despre subiectul lectiei de zi, si in restul scriem, de obicei le facem in parale. Majoritatea avem 10, carti n-avem, insa nici nu este nevoie. Dam o lucrare pe semestru si ne asculta. In clasa a 6-a si-ntr-a 7-a am adus si referate pe cae le-am prezentat in cateva fraze (doar cine a vrut).

| kanibala a răspuns:

Vorbim si mancamlaughing)rolling on the floor))

| Miha.Ella. a răspuns:

Pai.big grin ce nu facem...ne asculta profu. pune note .si INCEPE sa predee ...de aici incepe panaramasickfetele deseneaza inimioare si asc muzica :d baieti joaca avioanele ...suntem o cl de nebuni big grin:Xtonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e tanara. a facut teologia numai ca sa afle rasp la nu stiu c intrebari d ale ei.
vb de steauarolling on the floor, ne mai povvesteste de printzul ei adi desoptrolling on the floor e panaramalove struck da e tareday dreaming

| Cristina.remember.the.timeee a răspuns:

Citim, ne preda...
Caterinca...
Rugaciune
Povestim.

etc

xoxo.

| 0123456789 a răspuns:

Pai toti vorbim si cand ne da test facem varza ne da rasp si ne pune in bank si ne opune sa corectam si ne da 10:X:X o ador

| SaaraXDS123 a răspuns:

Facem galagie, mancam, radem.laughing