| Mi$tiK a întrebat:

Ce ziceti ce surpriza a ii fac iubitului? cum sa il surprind sau cu ce/? multumesc!

5 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Tu ii cunosti mai bine preferintele. Scrie-i un biletel in care sa ii scrii ceva de tine, niste versuri, niste ganduri, niste dorinte.

| lilstar a răspuns:

Sa te gaseasca in pat cu altul ar fi o surprizalaughing ca e placuta sau nu asta e alta parterolling on the floor

| Special_girl a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un cadou(ceva simbolic) de ex:o masina, un apartament etc laughing glumeam desigur.
Poate un breloc, bricheta(daca fumeaza), o poza cu voi 2 intr-o rama frumoasa, ceva de acest gen, sigur il vei surprinde placut.
Ai putea de asemenea sa-i propui sa mergeti la o plimbare doar voi 2 si sa petreceti o zi intreaga impreuna, duceti-va la un lac, undeva unde e romantic.

Depinde si ce varsta ai, daca esti matura organizeaza-i o cina romantica cu lumanari si toate celelalte, sau gateste-i tu mincarea preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un chimono care cade repede de pe tine iar tu sa fii goala ca un peste sub el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il astepti acasa depinde daca sta'ti sau nu impreuna, daca nu incearca sa fi u singurahappypui spumant in cada, cumperi lumanari pui pe margine, pe langa pat, cump o sticla de sampanie, si te duci la palfar si cumperi ulei de aragon care iti trezeste tote simturile va da'ti amn2 si dupa aia lasa'ti sa vina totul de la sinebig grinsi u bineinteles te imbraci cat mai sexy, iti spun eu ca o sa il termini psihic chiar daca n se arata...am uitat si pe fundal pui o melodie romantiikwinkingdaca ai posibilitatea sa faci asa si sa imi spui daca merge.stiu eu ce spun