| Anonimmm17 a întrebat:

Se apropie ziua iubitului meu. Am nevoie de o idee despre cum as putea sa il surprind. Gen sa merg intr.un local si sa vina chelnerul cu un tort, nu stiu. Vreau sa il surprind. Si ce cadou i-as putea cumpara? Nu neaparat in oras sa fie surpriza, oriunde. Dau FUNDA celui mai bun raspuns. :*

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chestia cu tortul este spectaculoasa pentru copilasi, pentru adlti este deja jenant.
Poti sa-i cumperi ceva care stii ca-i place, un rucsac de calatorie, o bratara de argint, un plover sau un set de butoni si ac de cravata din argint sau aur...un ceas samd.

| WaterDrop a răspuns:

O partida in 3.Lasa tortul. Daca faci asta cu siguranta vei ramane in mintea lui ingusta toata viata si nu te va putea uita niciodata.

| Harley18 a răspuns:

Incearca sa gandesti un pic ca el ce ii place sa faca daca e gamer ii poti cumpara un joc, daca se imbraca elegant i-ai putea cumpara ceva de imbracat.
Eu daca as fi in locul tau as cumpara niste bilete la mare si as comanda un tort de inghetata de ziua lui, iar drept cadou ar merge si un parfum sau un lantisor in cazul in care poarta.
Ai putea sa iei un lantisor pentru doua persoane gen jumatete de inima tie si jumatate lui sau sa ii ei o bratara cu un mic mesaj subtil chiar am vazut asta la un baiat. Le spunea tuturor fetelor ca a primit acest cadou de la iubita lui.
Bafta!

| Anonimmm17 explică:

Nu gasesc o a treia persoana sad

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anonimmm17):

Invita o animatoare!

| adrianfelea a răspuns:

Cadoul lui esti tu.

| Ylla00Pink a răspuns:

Pai nu stiu depinde cum e el si ce ii place! Poti sa te duci la un restaurant si sa pregatesti ceva acolo cu prietenii vostri si la un moment dat sa spui ca te duci nu stiu la chelner sa mai comanzi ceva si tu vi cu tortul incepe muzica sa cante cantati lma toti nah nu stiu eu la asta m-am gandit
Daca nu poti face o rama cu multe poze cu voi ii sau cana, perna ceva cu o poza cu voi doi sau cu el sa scrie la multi ani sau altceva
Si puteti petrece cu prieteniu si familia
Sper ca te-am ajutat