| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceți de asta:
Un bărbat/O femeie trebuie sa fie in așa fel de inteligent/a încât să nu fie niciodată refuzat/a.?
Adică să știe cum și când să abordeze o persoană de sex opus încât aceasta să accepte o prietenie, eventual aventura sau relație cu el/ea, fără a fi refuzat/a.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu. Sunt persoane care vor refuza oricum, iar sa cauti sa le manipulezi nu e normal.

| Wr3nch a răspuns:

Asta nu e doar inteligenta, ci si intelepciune, si carisma, si intuitie printre altele.