| andreeaa_7155 a întrebat:

Ce zodie sunteti voi si ce zodie e partenerul\partenera voastra?

33 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu sunt fecioara, iar el e scorpion, opusurile se atrag!happy.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu sunt zodia berbec si el fecioara!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu sunt berbec iar el gemeni love struck

| AnonimA a răspuns:

Eu balanta si pr meu tot balantabig grinbig grin

| SweetCandy a răspuns:

Eu varsator si el taur big grin:X:X

| Rukhsandra a răspuns:

Eu sunt leu si iubitu meu e berbec :p - si ne intelegem foarte bine big grin

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu leoaica, iar el leulaughingrolling on the floorrolling on the floor
in fine dar ne intelegem super bine laughing)laughing)

| Lacoste a răspuns:

Eu rac, el berbec :X

| Crisstina a răspuns:

Eu sunt capricorn, el fecioara. Binenteles, el e partea sensibila, deci eu sunt cocosul in casa big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu sunt in zodia leu si sotia in zodia balanta, totul este foarte bine.

| raisa1993maria a răspuns:

Eu Capricorn iar el Pesti!:p

| paramore a răspuns:

Pesti/taurbatting eyelashes

| Seline a răspuns:

Eu fecioara, el berbec.

| Christina a răspuns:

Eu sunt leu si iubitul meu taur happy

| Simona a răspuns:

Amandoi gemeni

| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Buna...Eu sunt zodia Gemeni, iar el este Scorpion... big grin :X

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Eu gemeni iar el taur smug

| princess_1786 a răspuns:

Eu capricorn el berbec laughing) combinatia fatala!

| morenaRox a răspuns:

Eu berbec el sagetator happy

| cristinella a răspuns:

Eu gemeni, el rac... una din cele mai nefericite combinatiilaughing dar, ma rog...inca ne chinuim sa supravietuim big grin

| Ianna33 a răspuns:

Eu sunt leu, iar iubitul meu este taur love struck Foc si pamant, aparent, nici-o legatura, dar am ascendent in apa, deci suntem tangibili happy

| Annaa_4696 a răspuns:

Eu rac, el fecioara. big grin

| aisha01eu a răspuns:

Eu rac, el taur.

| Lol_1641 a răspuns:

Eu sunt Peste, partenera nu am dar sper sa fie Fecioara! big grin

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Eu sunt leoaică şi el nu ştiu ce e.Trebuie prima oară să-l găsesc şi dupa aia revin pe pagină.laughing
Bye!kiss

| ZamA a răspuns:

Eu leu el gemeni :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sagetator si el este berbec love struck

O combinatie perfecta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu taur el pesti. cea mai tare combinatie.pamantul sustine apawinkingne completambatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu varsator, el capricorn.

| nicolla2010 a răspuns:

Eu rac el leu daca tot ink n-a fost si combinatia asta laughing ce sa zic. nu prea se combina dar ma rog ink suntem vii unul in preajma altuia laughing