| deny_3888 a întrebat:

Cum ar trebui sa fie partenerul/partenera voastra?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Activ.Eu sunt mai pasiva de felul meu si am nevoie de un caracter opus mie ca sa ma scoata din monotonie.Hazliu.Sa imi inteleaga glumele si sa stie sa imi intoarca ironiile.Psiholog.Dintr-o singura privire sa stie ce am.Iubitor.Foarte.Extrem de iubaret.Pentru ca eu sunt mai realistaoh go on

| Bacemi a răspuns:

In primul rand frumusica. Apoi sincera si comunicativa.

| LucianGabriel a răspuns:

Draguta, putin inteligenta(un pic mai multhee hee ) si sa fie ea insasi sa nu se dea drept alta persoana decat este ea in realitate.

| Anonim_4683 a răspuns:

Asta ramane de vazut. dk ar fi sa aleg eu ar trebui sa fie inteligent intelegator dragostos glumet sa sa nu ma plictisesc niciodata cu el sa arate bine brunet cu ochii verzi. si sa nu poarte 45 la papuci. sa nu asculte manele sa aiba parul cret. dar vezi tuh... planul de acasa nu se potriveste cu cel din targlaughing

| LLL2 a răspuns:

Partenerul/partenera nu trebuie sa fie intr-un fel anume. Trebuie doar sa te simti bine cand vorbesti cu el/ea.