| Loca_4107 a întrebat:

Cea mai frumoasa poveste de dragoste primeste funda!

3 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Primul meu prieten :d.
A fost in clasa a 7a.Colegi de cls, totu' a inceput in a6a cand el incepuse sa se tina dupa mine ( desi pana atunci ne uram reciproclaughing ). Eu il uram, ma enerva si eu pe el la fel laughing. Si de la un tp incepuse el sa se comporte altfel, sa se uite tot timpu' dupa mine etc. Si am aflat ca ma place. Dupa un timp am inceput sa il plac si eu blushing.Am fost 8 luni impreuna in a 7a ( si a fost frumos... orice pupic, tinut in brate, strangere de mana conta asa de mult pentru amandoi ). dar unele greseli (din partea mea mai ales) si strambele colegilor au stricat tot. In cls a 8a ne'am evitat. Eu il iubeam, el facea pe durul oh go on. In vacanta dintr'a 9a a inceput iar sa se tina dupa mine si cum ne intalneam cum incepea sa ma sune, sa ma caute. Am fost impreuna din nou vreo 5- 6 luni. Ne'am desp iar din anumite motive oh go on. Acum inca se vede ca tinem inca unul la celalalt. Il iubesc si de fiecare data cand il vad imi bate inima mai tare, cand vb cu el imi tremura vocea. big grin Se vede ca ne doare. Si cand ne vedem tot asa...ma cauta. Nu stiu ce o sa facem, cum o sa facem. Deocamdata astept sa vad cum vor decurge lucrurile.

| ederaionela a răspuns:

Buna ma numesc alina si as vrea sa va zic si eu o istorie. acum 4 ani am cunoscut un baiat,adica stateam cu o ruda de-a mea si asteptat pe parintii lui la care era si el cu ei. Locuim nu de parte,in acea seara cind l-am cunoscut am mers la ei acasa impreuna cu ruda mea, ea fiind buni prieteni cu familia lui. din acea zi m-am indragostit enorm de mult, avind pe atunci 14 an el fiind cu 2 ani mai mare ca mine.imi place la nebunie de el dar nu pot fi cu el,nu stiu ce ma impiedica,poate e din cauza ca sunt timida. din clipa in care l-am cunoscut multe ori ne-am intilnit cu parintii lui,familiile noastre impreuna,chiar si neam odihnit impreuna un weekend dar fara el,numai cu fratele lui mai mik,pentru mine nu exista alt baiat,numai pe el il vreau,pe el il plac, pe el il visez.in orice baiat incerc sal regasesc pe el.de cind l-am indragit pe el am mai fost impreuna cu alti baieti dar de fiecare data cind eram cu cineva impreuna in fata mea il vedeam pe el.nu pot sa am o relatie cu cineva in minte mea fiind doar el,nu pot sa ma intilnesc cu cineva avind impresia ca il voi insela.pot sa remarc ca nici el nu a avut si nici nu are nici o relatie cu cineva...mie foarte greu sa-l vad atit de des si sa nu fiu alaturi de el...un timp imi pare ca il uit e destul sa-l revad si imi pare ca el este totul pentru mine, de dragul lui as face orice, ce nu as da sa fiu cu el.am 18 ani si sunt singura din cauza lui, nu mai pot si nu rezist vreau sa am si eu pe cineva alaturi dar nu pot pentru ca gindul meu e numai la el oare cit va dura asta? la aceasta intrebare nu pot da nici un raspuns.

| cristina_9853 a răspuns:

Ea il iubeste el o iubeste, ei se iubesc si se casatoresc sfarsit