| sessori a întrebat:

Cea mai scurta partida de sex pe care ati avut-o vreodata? Cat a durat si in ce camera erati cand s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| tigersss a răspuns:

Poi eram la pri meu si a durat 19 min

| nebunu_5532 a răspuns:

Eu eram in baie pe pian si atunci cind prietena mea a vrut sa imi faca un sex nazal mi-am dat drumul doar cind m-am gindit la cum ar putea fii...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 1-2 minute. dar fata era "profesoara" cred.

| bogdan92 a răspuns:

Cea m ai scurta a fost prima data cand m-am culcat cu prima fata din viata mea eram asa de rusinat mentionez ca eram la ea acasa in pat...2 ore m-am chinuit sa ma dezbrac, aveam 16ani. si dupa 2 ore incep in 3min sa spulberat totul maxim 3min.eram incostient de atata senzatie ahahahaha ce amintiri.off off