| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru barbati la voi cat a durat partida de s*x?

29 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La cate au fost pana acum cine crezi ca le mai tine minte? Si mai mult si mai putin. Depinde de starea de oboseala, de stress etc. Oricum nu stau cu ochii pe ceas in acele momente.Iti pierzi concentrarea de la adevaratul scop.

| mihai69 a răspuns:

Sax = nu e cazul;
sex = care dintre ele?
six = adică 6? știam de 66...
sox = red? (echipa de baseball din Boston)
sux = de fapt, s-ar scrie „sucks"...
happy
Tu alegi, că noi nu știm ce ai ascuns sub *.

| Steam321 a răspuns (pentru mihai69):

Mai faci si misto tu chiar nu sti ce se acunde

| WaterDrop a răspuns:

5 ore prima data, apoi 20 cred.A fost o data cand se terminase bateria la ceas, ea adormise, s`a trezit, a mancat si a adormit la loc, si partida inca nu se terminase.

P.S: Daca ea a lesinat asta nu inseamna ca s`a terminat partida si poti continua singur, isi revine ea!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Depinde cat de bine te pricepi tu la pat cat de rezistent e ala mititel. si cat de bine e tipa cu care ai actul sexual. Poate dura si cateva ore daca stii cum sa faci. dar poate adormi cu ala mititel in ea. si te trezesti cu vreun purandel

| Steam321 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Nu este nicio problema de asta s-a
inventat pastila de a doua zi s-au
avortul ca eu nu suport prezervativele

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Steam321):

Nici eu nu suport prezervativele. Mai bine piele pe piele. fără nici un fel de pastilă. Doar că am grijă să nu termin în ea. Dar uneori şi pastilele sunt ok. dar să nu consumi pastiel care să mărească duratalaughing)) Măreşte durata prin exersare cu tipa respectivălaughing)

| Steam321 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Pai nu stiu cum sa maresc durata cu o fata cu toate ca alti la varsta mea sunt mult mai experimentati

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Steam321):

Ce vârstă ai? Eu o măresc doar cu tipa actuală că şi ei îi place.

| Roxin a răspuns:

Salut!

Cred ca ai pus gresit intrebarea. Acum ti-as raspunde eu : Care dintre ele? laughing
Prima, aia de aseara, aia de acum doua saptamani.
Si totusi, ca sa iti raspund. Cine sta sa cronometreze? Calitatea sexului nu e reflectata prin durata. Parerea mea.
In timp fizic, poate sa dureze si 10 minute, poate sa dureze si 3 ore. Sunt multi factori la jumatate.

| anonim_4396 explică (pentru Roxin):

Buna!
Coelho zicea ceva de 11 minute.Prostii scrise de nebuni, nu?

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Coelho zicea bine, dar nu uita un aspect...e o diferenta enorma intre dragoste si sex. Iubirea unei prostituate e direct proportionala cu suma.
Cum spun cateva versuri dintr-o piesa : C...e nu pun intrebari, nu vor sa stie unde ai fost aseara.
Din punct de vedere fizic, un act sexual poate sa dureze intre 10 si 3-4 ore. Si cum spuneam mai sus, sunt multi factori care influenteaza durata.
Putem discuta despre asta pana saptamana viitoare. happy

| anonim_4396 explică (pentru Roxin):

Ar fi bine, totusi, sa nu o facem.Scuza.mi interventia.

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am ce sa scuz. Suntem aici sa discutam, sa dezbatem liber. Ori...a devenit tabu deodata?

| anonim_4396 explică (pentru Roxin):

Nu,ma refeream la faptul ca am intervenit la raspunsul tau.

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spuneam, suntem aici sa discutam. Deci, nicio problema happy

| anonim_4396 explică (pentru Roxin):

In regula, multumesc! Voi mai sari calul, uneori.

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-i inainte, abia astept. big grin

| WaterDrop a răspuns (pentru anonim_4396):

Insa tot el spune ca atunci cand iubesti pe cineva, faci dragoste in permanenta cu persoana respectiva chiar si cand nu o atingi.Asadar cele 11 minute reprezinta de fapt eternitatea si oare se inseala? Probabil nu pentru ca putem crea senzatii din ganduri. Putem crea un orgasm dintr-o singura atingere, o amintire, o vorba.Insa acest lucru nu se va aplica niciodata in cazul persoanei care a pus intrebarea, necesita carti si gandire laughing.

| anonim_4396 explică (pentru WaterDrop):

Ai o dulceata si un parfum ce ma tulbura.Esti minunat!

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

WoW!

| anonim_4396 explică (pentru PsihoSex):

Ce anume ti.a provocat acest "wow"?

| PsihoSex a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ai o dulceata si un parfum ce ma tulbura. " Si am simtit deodata asa, o aroma parfumata si pofta de o praji buna. cu cioco!

| UzOm a răspuns:

3 zile, 11 ore, 42 minute si 10 secunde.

| florinflorescu a răspuns:

Salut, o statistica recenta arata ca in medie barbatii duc o partida de s*x de 5-6minute. Eu nu cred asa ceva. Cand eram virgin recunos ca primele 2 partide au durat cam 3-5minute, dar dupa si pana in ziua de azi nici daca ma grabesc si tot nu termin in 10minute, iar cel mai mult am facut dragoste 5 ore 2ture. Dar prefer mai putin si mai bun, decat mult si la fel de bun. Si pana la urma ce conteaza cat dureaza, conteza cum te simti si cum o faci pe ea sa se simta. Marimea si durata nu conteaza pentru barbati, cred ca ne bucuram la fel de mult toti cu cat ne-a dat natura. Doar femeile care au un punct de excitare mai adanc au nevoie de barbati mai dotati.

| irrumator30 a răspuns:

O partida de sex poate dura intre 15-35 minute. Depinde de cat te tine puta.
Oamenii de stiinta spun ca partida sex optima dureaza intre 7 si 15 minute.
Deci...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Eu am avut mii. De care dintre ele intrebi?

| Steam321 a răspuns (pentru Ionescu_Marius_1980):

Ai fost si la ecscorte?

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns (pentru Steam321):

laughing)))
NU!
Au venit ea la mine.