| Sara2 a întrebat:

Ceaiul de slabit si pastile pentru astm singulair si xyzal si puf seretide scade eficienta anticonceptionalelor? deoarece medicul mi-a recomandat anticonceptionale dar nu mi-am dat seama sa ii spun de tratamentul pentru astm, va rog astept un raspuns, va multumesc

1 răspuns:
| Petrescu_Iudita-Ioana_1994 a răspuns:

Ceaiul pentru slăbit sigur scade eficiența pastilelor. Nu știu de nimic în legătură cu tratamentul pentru astm, dar de ceaiul pentru. slăbit e sigur.