| fluturascolorat a întrebat:

eu i-au anticonceptionale la ora 9, dar de fiecare data, dupa :30-1 ora am nevoie la wc(mare). Credeti ca acest lucru scade eficienta anticonceptionalelor?

2 răspunsuri:
| fataciocolata a răspuns:

Nu,n-are nici-o legatura eficienta anticonceptionalelor cu asta.Ele oricum nu se digera atat de repede. Funda?

| Roxana9601 a răspuns:

Buna,nu cred ca nevoile fiziologice scad eficienta anticonceptionalelor, pentru ca medicamentul intra deja in corpul tau pana la aceea ora.