| AnonimAcum a întrebat:

Ceao TPU! Am si eu 2 intrebari la care mi-as dori un raspunsuri folositoare!

1) Cum se face ca desi sunt un baiat care ofera unei fete afectiune, iubire, sinceritate, fidelitate, intelegere si respect... nu reusesc sa imi gasesc jumatatea? Nu sunt eu Brad Pitt dar nici unul la care nu te poti uita!

2) Cum imi gasesc jumatatea?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Esti prea preocupat de chestia asta.
Lasa lucrurile sa vina de la sine.
Nu o sa poata nimeni sa-ti spuna cum sa iti gasesti jumatatea.
Toate lucrurile se intampla la timpul potrivit. Poate e mai bine ca inca nu ti-ai gasit jumatatea. Poate trebuie sa te mai maturizezi, sa ai mai multe relatii pentru ca atunci cand va apare acea persoana deosebita in viata ta sa o poti aprecia.

6 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Probabil esti timid si nu ai tupeu sa ii spui la fata cum sta treaba.bun cand crezi tu ca la o fata ii place de tine fa tu primul pas si spune-i ce ai pe suflet.cum iti gasesti jumatatea? asta doar tu stii raspunsul.depinde si de preferintele tale de cum ai dori sa fie acea persoana.tot ceia ce iti pot spune este k vei sti care este jumatatea ta la momentul potrivit.succes.

| ionut7782 a răspuns:

Probabil esti timid si nu ai tupeu sa ii spui la fata cum sta treaba.Bun cand crezi tu ca la o fata ii place de tine fa tu primul pas si spune-i ce ai pe suflet.Cum iti gasesti jumatatea? Asta doar tu stii raspunsul.Depinde si de preferintele tale de cum ai dori sa fie acea persoana.Tot ceia ce iti pot spune este ca vei sti care este jumatatea ta la momentul potrivit.Succes.

| AnonimAcum explică (pentru ionut7782):

Timid nu sunt. Am mai,, stiut'' eu care este jumatatea mea de 2 ori si nu am stiut bine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetele vor bad boy$$$$$ nu baieti simtiti, schimbati atitudinea, nu mai oferi afectiune ai numai de pierdut, adopta o atitudine aroganta, vor veni in genunchi la tinewinking

| LoveSleep a răspuns:

1.Nu e de ajuns. Cel mult vei ajunge in "friendzone" iar acolo o sa intri pana-n gat.
2.Nu trebuie s-o cauti, doar sa tii ochii deschisi, o sa dai de ea la un moment dat.

Răspuns utilizator avertizat