| LeZizu a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ce va place cel mai mult la un baiat pentru a ca sa fiti impreuna cu el?

25 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Să fie îndrăgostit de mine.

| BoOoMbOnik a răspuns:

Caracterul, comportamentul

| RAY a răspuns:

Eu sunt baiat da isi spun ca fizicul /inaltimea conteaza mult, situatia financiara, comprtamentul, lucreaza la astea 3 asa pe rand, si nu-i jale daca esti solo vezi mereu partea buna a vieti o viata ai banii rezolva totul, ocupate cu facutul baniilor

| LeZizu explică (pentru RAY):

Probleme financiare nu am

| Doub a răspuns:

Sa ma indragostesc de el.

| Carla01 a răspuns:

Să fie glumeţ,puţin nebun,romantic,drăgăstos,să fie fotbalist laughing), frumos, inteligent, musculos şi să aibă bani, normal rolling on the floor) :*

| Drolja a răspuns (pentru Carla01):

Da, puţin nebun în stilul Hannibal Lecter.

| FaraNume08 a răspuns (pentru Carla01):

O.O Te iau acasa gata laughing esti soara mea de acum.

| Carla01 a răspuns (pentru FaraNume08):

Aia e, surioară laughing

| FaraNume08 a răspuns (pentru Carla01):

Ok, surioara mea :* rolling on the floor hai sa mergem sa cautam gajii

| Carla01 a răspuns (pentru FaraNume08):

Haidiii,pe unde mergem?
Eu vreau să aibă bani mulţi rolling on the floor) şi dacă mai e şi frumos şi inteligent şi "niebun" e perfect laughing

| FaraNume08 a răspuns (pentru Carla01):

La bar fa rolling on the floor

| Carla01 a răspuns:

Nici chiar aşa, mă refeream să nu stea mereu tirst, plictisit eu vreau să fie distractiv, nu morocănos laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| anonimaaa01 a răspuns:

Sa aiba simtul umorului, sa vorbeasca frumos cu mine, sa aiba grija de mine, sa fie dragut, sa arate binisor, inteligent, sa fie copilaros

| LeZizu explică (pentru anonimaaa01):

Cam asa as vrea sa fie si iubita mea. As inlocui sa aiba girja de mine cu sa ii pese de mine.

| yoana98 a răspuns:

Sa arate bine, sa fie politicos, iubitor, sa nu minta.

| yoana98 a răspuns:

Sa fie inteligent

| FaraNume08 a răspuns:

Sa fie amabil, frumos, dragut. rolling on the floor Dar dc man, vrei sa-ti gasesti gajica? laughing laughing

| LeZizu explică (pentru FaraNume08):

Vreau sa imi fac iubita, dar ideea ese ca nu pot.
Am mai pus intrebarea urmatoare, daca e sa poti sa ma ajuti:

http://www.tpu.ro/......ci-o-fata/

| Criste_Beatrice_1980 a răspuns:

Sa fie drăguț si inteligent si sincer...si na...

| Criste_Beatrice_1980 a răspuns:

Trebuie sa fie drăguț si inteligent

| BlancEtNoir a răspuns:

Să fie drăguţ, sincer, deştept, politicos (să nu se poarte urât), să aibă o sensibilitate aparte şi multă încredere în propria persoana :3

| MiUx a răspuns:

Ca sa fiu sincera, toata lumea se indragosteste mai intai de aspectul persoanei respective, apoi de calitatile acelei persoane. Cine s-ar indragosti la prima vedere de un tip hidos cu suflet bun? Adica...pe bune!

| LeZizu explică (pentru MiUx):

Si cum vrei sa fie fizicul lui. Am vazut fete care se uita mult si la imbracaminte. Cum vrei sa fie imbracat?
Cum vrei sa fie la suflet?

Am vazut si fete la care poti veni cu bmw si nu se mai uita la cum arati.