| ghiuryyy a întrebat:

Ceau TPU.Am o problema oarecum, il legatura cu penisul meu. Am 16 ani si lungimea penisului de 14 centimetri. Voi ce parere aveti? E mica, mare, mijlocie? Nu pot zice ca am 100 kilograme doar 55.
Pot sa fac cumva sa creasca mai repede sau ceva de genu? Dar fara viagra sau sau toate porcariile de medicamente. Natural?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Esti in regula, nu te nelinisti.
Marimea normala a penisului, in cazul unui baiat de 10 ani este de 4-8 cm, a unuia de 12 ani, 5-10 cm, a unui baiat de 14 ani, 6-14 cm, a unuia de 16 ani, 10-15 cm si a unuia de 18 ani, de circa 11-17 cm!
Bine?
Nu ai nevoie de nimic, in afara de rabdare, dezvoltarea ta nu s-a incheiat inca!

8 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

E un penis de marime potrivita, mici mare, nici mic...e posibil sa mai creasca pana pe la 18-20 de ani, asa ca nu-ti face griji
cv tehnici prin care sa creasca mai repede nu stiu imi pare rau, te-as ajuta

| FlorinDiablo a răspuns:

E o marime normala conform varstei tale pana la 21 de ani ai timp sa iti creasca.Si asa vaginul unei fete are dimensiunea cuprinsa intre 15, 4 cm si 18 cm

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Am 16 ani
scula mea are 17 cm
Si am 1, 84 si 74 kg
(Doar ma laud)
*like a boss*

| xALeXdXx a răspuns:

Ba e de statura normala, eu am 13 ani 59 de kg si o am de 14 cm laughing deci e de statura normala![am uitat sa mentionez ca am 1.80 m inaltime] Bafta la... fete happy

| xALeXdXx a răspuns:

Aaaaaaa, mama mereu imi spunea sa mananc telina, te ajuta sa iti creasca...[asa imi spunea mama laughing))]

| Jameson a răspuns:

E normala. Poate crezi ca e prea mica ca te-ai uitat prea mult la filme porno.

| GaMer1123 a răspuns:

Asta nu stiu dar stiu ca am 13 ani scula 12 inaltime 1, 60 54kglaughing

| Spirea_George_1997 a răspuns:

Este normala pentru varsta asta