| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am 15 ani si prietena mea vrea sa facem dragoste de revelion dar cred ca nu am penisul destul de mare si de gros. Cum pot sa-l fac sa creasca mai repede atat in lungime cat si in grosime fara medicamente. Va roog ajutati-ma. repede! P. S. Nu vreau raspunsuri de genu:" Esti prea mic, mai asteapta."

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sfatul lui elasexygagica nu te beneficiaza mult, creste in jur de 2 - 5 cm si cand vrei sa faci sex cu ea nu vei simti placere din cauza masturbarii. Mai ales ea e prea mica pentru a mentine relatii sexuale.

| elasexygagica a răspuns:

Incearca sa te masturbezi mai des, pregatestel pentru acest pas, daca e jucaus, e numa binelove struck apropo cat ai masura?

| LikeNobodyElse a răspuns:

laughing). scuza ma dar nu conteaza marimea...conteaza sa te simti u bine si sa se simta si prietena ta bine. nu iti trebuie marime sau mai stiu eu ce. daca ai sub 18 ani nu ai dc sa zici asta pentru ca mai are timp sa iti creasca happy

| SERIOUX a răspuns:

Nu ma ajutati delocstraight face

| elasexygagica a răspuns (pentru SERIOUX):

Iti explic eu, astia de sus habar nau de distractie

| SERIOUX a răspuns:

Ea are 14 ani si a intretinut relatii sexuale de 3 ori...in ultimul an

| RedBullX a răspuns:

Nu poti.
aa scuze poti
du-te in Germania, da vreo 3 mii de euro si ala esti happy
penu creste cu varsta nu ai cum sa il faci sa creasca asa peste noapte si lasa sexu la 15 ani ca nu ti va face bine pe viitor crede-ma.
fetele pot face cancer uterin si baietii alte prostii happy
e alegerea ta daca vrei sa-ti incepi viata sexuala.
si ce nu intelegi?
crezi ca noi zicem ca trebuie sa cresti sa nu-ti zicem alte porcarii gen ''trage de el '''