| andrutzza_7901 a întrebat:

Ceau TPU.am si eu o intrebare.acum cateva luni am stat cu un baiat pe o perioada lunga eu am tot schimbat la baieti si el la fel. chestia e ca eu inca tin enorm la el si oricati baieti asi schimba nu reuseste nici unul sa mi-l scoata din minte pe exu. acum cateva zile am pus la facebook in relatie cu prietenul meu aktual iar exu efectiv o turbat de nervi. a inceput sa imi spuna ca nu suporta sa stie ca altcineva e in locul unde era el odata sa ma ia la intrebari cine e ala cum neam cunoscut cand vine aici etc si m-am luat de el si i-am zis ca si el are prietena si sa o lase mai moale si a inceput sa imi zica ca pe usureaza pe ea si ca sa ii raspund la intrebari. in fine a facut rost de nr lui si de id de pe facebook si la sunat si la amenintat ca daca vine in oras la mine ii rupe capu si la injurat. Exu e genul de om care pur si simplu niciodata nu mi-a zis problemele lui nikiodata nu isi exterioariza sentimentele iar in ultimul timp il durea direct in fix de mine nu ma suna 4 zile si ma certam cu el ca de ce se comporta asa spunea ori n-am avut timp ori nu stiu ce ...Care imi poate explica de ce mama naiba turbeaza acum ca sunt cu altcineva si ca l-am inlocuit cand atata timp cat am fost cu el nu a fost in stare timp de o luna sa imi zica un amarat de te iubesc! pentru ca sincer chiar nu cred ca ar mai tine la mine sau ca ar fi tinut in ultimul timp

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema e ca il ti in lista ta, daca l-ai elimina asa nu te-ar vedea ce faci si daca ar incerca sa te sune pe telefon sau sa dea de tine il ignori si cu timpul il uiti. El e obsedat dupa tine crede ca esti sclava lui si nici macar nu ati avut o relatie stabila e destul de aiurea cazul vostru si cel mai bine e sa-l ignori.

| strofloceala a răspuns:

Wou! asta ar merge drept film(la care eu as plange incepand cu genericu'-glumeam). brevo tie ca l-ai facut gelos, imi pare rau ca nu ti-a zis nici un amarat te iubesc.habar nu am ce ii in capul lui dar ai nota 15 de la mine ca te poti confesa asa de simplu.