| Glavan_Sergiu_1998 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am si eu o problema!
Am 14 ani si acum cateva zile,jucam fotbal pe stadion cu cativa prieteni,si a venit un rom care a inceput sa se bage peste jocul nostru, eu l-am avertizat ca daca nu se potoleste il pocnesc, in care el a zis:-Da ma in mine Roman prost.Eu m-am dus la el si am inceput sa imping ca nu voiam sa dau in el ca poate il nenoroceam...si dupa m-a amenintat ca vine cu unchesisu'.
Eu plecasemi acasa pentru ca daca venea cu mai multi nu aveam ce-i face... dupa 30 de minute, au venit niste copii la mine la poarta si mi-au zis ca au venit 15 romi pe teren care ma cautau pe, eu le-am spus sa le zica ca daca ma cauta sa le spuna ca nu-s acasa.Am luat si m-am gandit ce as putea face ca sa numai am probleme cu ei...Ce credeti?

PS:dau funda pentru ce-l mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ShadowSKQ90 a răspuns:

Pai incearca sa nu mai iesi un timp, vor uita repede, s au du-te sa te distrezi prin alta parte pe unde stii tu ca ei nu vin

2 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

1 romii nu uita prea repede
2 poarta un telefon la tine si daca se leaga de tine formezi 112 si fugi intr-un magazin
scuze daca am fost prea impulsiva

| TheMetal a răspuns:

Te-ai bagat intr-un **** singur.
Eu in locul tau as sta 1 ora in casa si as iesi iar. Daca vin fugi in casa. ca nu pot sa te ia sa te omoare asa pur si simplu. Plus ca mai e lume pe afara si nu pot sa te 'bata' asa in vazul tuturor. eu zic sa te linistesti ca n-au ce sa-ti faca.