| DanielaDobreanu a întrebat:

Am 15 ani si printr-un prieten, am cunoscut un baiat de 16 ani, care la inceput mi s-a părut foarte dragut.Am stat de vorba mai mult,si la un moment dat,vorbeam intr-o seara pe Facebook si mi-a cerut sa fac un video scârbos si i l-am trimis.M-am filmat in timp ce m-am frecat,mi-am băgat degetul mai întâi in vagin si apoi in gura,si i l-am trimis.Dupa asta ma zăpăcea ca sa ne întâlnim sa facem ceva,i-am zis ca nu pot pt ca am prieten,iar el tot insista,si pana la urma i-a trimis pe fb mesaj iubitului meu si i-a trimis videoul,mințind ca am întreținut relații sexuale cu el.El si iubitul meu s-au înjurat,dupa care iubitul meu tot nu m-a crezut ca nu m-am culcat cu ala si vrea sa ne despartim,dupa ce i-am spus ca nu am trimis decat un amărât de video. Dupa aceea baiatul ala m-a amenințat ca daca nu ma culc cu el,își pune varul cu niște baieti sa il bată pe iubitul meu.Ce sa fac? Sa fac ceva cu el ca sa înceteze sa mai facă gelozii la iubitul meu,sau nu? Daca nu, ce sa fac? Cum sa il fac pe iubitul meu sa ma creadă?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-l ignori. Daca va continua cu amenintarile si injuriile, sau propunerile indecente inregistreaza-le, si pe baza lor poti depune la politie o reclamatie cu privire la hartuirea sexuala la care te supune. Poti sa-l anunti ce ai de gand sa faci insa dupa ce vei avea cateva inregistrari care sa-l incrimineze. Succes si multa sanatate!

| AnonimulAK47 a răspuns:

Adaugă -ma pe Facebook:Anonimul Idfc cu o poza tumblrish cu un tip cu hanorac alb cu gluga în cap.Te ajut acolo.

| DanielaDobreanu explică:

Pai la politie nu pot sa merg decat cu tata, si tata nu s-ar bagă fiindcă a fost si vina mea, ca i-am dat videoul.Acum ma enervează ca face gelozii la iubitul meu si încearcă sa ne despartă.