| BubblesPinkGirl a întrebat:

Ceau:X:X:X:X:X[in primul' rand scuze categoria]cum sa scriu la hi5 colorat si ceva descriere la despre mine tot la hi5.tonguetonguetonguewinkingwinkingwinkingbine mersi era sa uit fundita:X:X:X:X:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| noneee a răspuns:

Oleak mai simplu

unde: size=marimea scrisului
color=culoarea dorita

bafta

| Alllexanndra a răspuns:

< font color="#FFA500" size="2" > doar ca fara spatii` intre "" :d fundita`?puppy dog eyes

| Alllexanndra a răspuns:

Fara spatii intre prima sageata si "font" si intre ultima sageata si "2" :d si unde scrie #si codul ala acolo bagi ce cod apartine culorii pe care o vrei tu` :* codurile le gasesti aici http://www.poqbum.com/tutorials/various_3.php?lng=ro sper ca am fost de folos:o3 fundita?:-s pls [-o