| LorenaAnca a întrebat:

In primul rand,sper ca am ales bine categoria. Oricum, problema mea este ca acum doua saptamani mi-am colorat varfurile de la cateva suvite de par cu carioca. Si m-am spalat de doua ori deja pe par si inca se mai vede culoarea cu care am facut. O sa ramana asa? Sau dupa ce o sa il spal de mai multe ori culoarea va disparea? Mersi.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Va disparea dupa mai multe spalari

| Di7 a răspuns:

Pai nu stiu daca o sa se duca dar ar trebui. mai poti sa te tunzi adica sa iti iiei din varfuti daca nu iese

| Ella27 a răspuns:

O sa disapra cu timpul, stai linistita

| AquagirlDiana a răspuns:

Pai si eu mi-am facut o data o suvita cu carioca de plictiseala si s-a dus cam la doua luni..ma rog la mine nu se vedea tare, dar pana la urma se duce happy

| Mattox a răspuns:

Va disparea dupa mai multe spalari happy