| MisiRo a întrebat:

Ceea ce visezi noaptea poate deveni realitate? daca nu sti unde si cand? astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Annye_2425 a răspuns:

Buna
Mie mi se intampla sa visez de dinainte multe chestii ca apoi sa mi se intample si imi dau seama ca eu intr o seara anterioara am visat astalaughing adica imi dau seama ca eu parca am mai trecut prin asta o datathinking e o senzatie ciudata da asta nu ins ca toate devin realitate:p

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

1. poate fi un simplu vis si nimic mia mult
2. poate deveni realitate oricand
3.nu trebuie sa te mai gandesti la asta.se va indeplini candva!
succes! :*

| Damian a răspuns:

Niciodata nu mi s-a intamplat

| soricica a răspuns:

Sa iti spun sincer mie mi se indeplinesc visele, cel putin in ultima vreme si ma cam sperie ciudatenia asta.
Tot ce e posibil, poate ca ti se vor indeplini si tie visele...
Bye:*

| Byuska a răspuns:

Mie de exemplu ce visez seara mi se intampla in cateva zile.Nu chiar la fel ca in vis dar se intampla cateodata se intampla ca si in vis

| ioana_7867 a răspuns:

NU.Tot ce visezi se intampla in subconstientul tau si atat.

| alina_7796 a răspuns:

Am auzit ca ce visezi de joi spre vineri se indeplineste! si daca te framinta o intrebare trebuie sa scrii intrebarea pe foaie si sa o arzi si s-o pui intr-un pahar cu apa iar paharul sa il pui sub pat si raspunsul la intrebare il vei vedea in Vis! Nu stiu e drept sau nu! oricum incearca

| darkstar a răspuns:

Ceea ce visezi sunt "amintiri" ale creierului
nu are cum sa devina realitate