| theforceofgood a întrebat:

Cei care ați făcut vreodată sex cu o asiatică ( gen. Coreancă, Japoneză, Chinezoaică, Thailandeză, Filipineză etc).
Cum sunt aceste femei la pat? Sunt bune? Sunt frumoase? Cum este sexul cu ele față de sexul cu albe? Au corpul mai frumos sau mai urât decât al europenelor?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Goete rolling on the floor

| Frank51 a răspuns:

Tot carne este, diferenta mare nu exista.

| SG1995 a răspuns:

Nu dar am făcut sex cu o țigancă prostituată de pe centură și e nașpa, nici măcar să simuleze plăcere n-a reușit, pe lângă că era urâtă ca dracul.

| RAY a răspuns (pentru SG1995):

Bine ca nu ai luat vreo bts mann

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Am pus 400 de lei pe control că prezetvativul s-a rupt.laughing

| Anonima213 a răspuns (pentru SG1995):

Hopa hopa mă-i cretine
Vine Sida după tine

| Goete a răspuns:

Din pacate nu te pot ajuta sa compar, ca n-am facut cu albe

| ywar a răspuns:

Japonezele au par ca la nebuni. De ce le-o place sa aiba atat par in zona cu pricina, Dumnezeu stie? Da' toate, niciuna nu are alta abordare fata de chestia asta.

| Florinn125 a răspuns:

Sunt navigator și am avut norocul să ajung prin câteva țări, iată topul personal:
Coreancă-slabe, putin dezvoltate, speriate de bombe, păr jos. Nu-i mare chestie.
Thailandezele vezi să nu fie foști băieței, că-i comun la ei în țară. Eu nu m-am riscat, dar femeile lor nu pot spune că-ți ridică extraordinar de mult libidoul.
Brazilience-Forme generoase, fețe meh, dar în pat sunt animale. Au senzualitatea-n sânge, ce-ți face una d-aia.e lucru sfânt!?