| BeautifulSunflower a întrebat:

Considerati ca parul nevopsit este mai frumos decat cel vopsit?
Cum arata corpul unei,, femei frumoase"m

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare deloc relevant daca e vopsit sau nu... Fiecare femeie isi face parul cum crede ca-i sta mai bine si cum se simte mai ok. Eu votez pentru natural pentru ca n-are rost sa-ti distrugi parul pentru un moft, dar fiecare cum vrea. happy

Bula
| Bula a răspuns:

Vopsirea poate ascunde deficientele.
Multe persoane se vopsesc daca apar firele albe...

Cum arata corpul unei frumoase?
E greu de spus. Sa nu fie neglijat.
Daca o vad pe strada, e acoperita de haine. La plaja e acoperita de creme.
In dormitor sting becul, sa n-am surprize... big grin

| GdX a răspuns:

Personal prefer parul nevopsit. Vazut de aproape atent parul vopsit oricat ar fi de ingrijit il consider peruca, artificicial pentru ca da o senzatie de sarma. Asa consider eu. Altora le plac fetele ce se vopsesc.

| Apokales a răspuns:

Clar parul vopsit este mai atragator pentru ca te scoate din tipar. Daca vrei sa atragi atentia trebuie sa te deosebesti cu ceva anume de celelalte si parul vopsit poate sa fie solutia.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu se poate generaliza.
Depinde de prea multi factori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e mai frumos parul nevopsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa generalizezi, sunt nuante naturale care mie personal nu-mi plac si cu vopseaua o mai poti da in bara. happy

Imi place mai mult parul vopsit pentru ca ai o varietate de nuante care pot sa-ti complimenteze trasaturile si sa te faca sa arati de 100 de ori mai bine. Am vazut la fete brunete care nu aveau nimic cat erau naturale si cand s-au facut roscate sau aramii dumnezeule sa te tii, erau fatale. laughing

Corpul unei femei frumoase, cam asa :
https://i.ytimg.com/vi/wPExUy4yzEY/maxresdefault.jpg
Are frumusetea aia sufleteasca, emotia, empatia care i se citeste in ochi. Tipa are canal de yt bonkers4beauty ro.

Imi mai place si Andreea Balaban, are niste proportii perfecte din punctul meu de vedere.