| anonim_4396 a întrebat:

Cei place cel mai mult la o fata ca sa se indragosteasca de baiat?

Răspuns Câştigător
| PisyRock a răspuns:

Salut. Fetele sunt atente la detalii. Ex. Daca ploua si nu are umbrela, imprumuta-i umbrela ta sau daca sunteti prin apropiere condu-o pana acasa. Iar pe cealalta parte, baiatul aproape de perfectiune trebuie sa fie frumusel, ingrijit, respectuos, cu bun simt, educat, macar destept si sa aiba mici inclinari spre religie(sau macar sa iti faci cruce cand treci pe langa o biserica) big grin Sper ca ti-am fost de folos.

4 răspunsuri:
| Lolalol a răspuns:

Sa-i spui vorbe dulci, sa ii faci complimente si sa incerci sa vorbesti cat mai des cu ea dar fara sa o plictisesti.

| nikoVIP a răspuns:

Caracterul si gesturile pe care le face adica cum se comporta cand sunt mai multe persoane

| b3autyisland a răspuns:

Fi romantic, atent si sincer, fa'i complimente si sa ai mult bun simt! e tot ce conteaza!

| chifteauanatafleata a răspuns:

Sa fie el insusi