| cocomero a întrebat:

Cum as putea sa-l fac pe un baiat care imi place sa se indragosteasca in mine?

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Apropiete de el si fa-l sa te cunoasca mai bine. Daca nu functioneaza, eu ti-as sugera sa ii spui. Nu iti trebuie fusta scurta ca sa cuceresti un baiat, asa il vei face doar sa te doreasca (doar distractie).

| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Ascultă-
Nu trebuie să îl faci să te placă. Dragostea nu se poate forţa. Dacă îl forţezi să se îndrăgostească de tine, va fi mult mai rău pentru tine.Tu vei fii cea care va suferi.Eu zic să încerci să îl uiţi, încearcă să te îndrăgosteşti de altcineva.Şi să îl laşi pe el deoparte.big grin
Poate că până la urmă se va îndrăgostii de tine, fără să fie forţat.

| Crisis a răspuns:

Te ungi pe corp cu ulei de balena.

| consilierultau001 a răspuns:

I-al deoparte si arata-i tot ce crezii tu ca l-ar face sa moara dupa tine. de obicei barbatii nu s-ar supara daca l-ai sarura instantaneu... mult succes!

| Annim a răspuns:

In seducere nu avem mari diferente (intre fete si baieti) unica diferenta este perceperea aspectul fizic diferit dar in rest : LA FEL NE PLAC OAMENII CU SIMTUL UMORULUI, ne plac oamenii similari noua care au acele-asi idei. FAMILIARITATE (persoanele in care putem avea incredere si putem prezice actiunile ) REZULTA ca trebuie sa te imprietenesti cu EL nu il contrazice fa-i glume, gandeste-te mai mult la EL ci nu la TINE. BAFTA happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate, poate doar pe lovele whistling

| Darcos a răspuns:

Il seduci. happy

Incearca sa te faci prietena lui...

| Zeref a răspuns:

La voi fetele e mai usor, dar, la noi baietii sentimentul trebuie sa fie reciproc.Asta se poate intampla dintr-o singura privire.Totu-i din corason, asa ca de multe ori oricat ai incerca nu o sa-ti mearga.Esti fata foloseste ce ti-a dat natura(nu ma refer la sex).

| cocomero explică (pentru Zeref):

Ce fac? ma uit la el cu ochi dulci...ma umrac in fusta scurta big grin, ce?

| Zeref a răspuns (pentru cocomero):

Vezi ca stii? Nu trebuie o vestimentatie anumea, doar decolteul sa fie cat de cat nesimtit, chiar daca ai sau nu cu ce. Daca-l iei de mana odata, cred ca e deajuns.Garantez ca pica oricinehappy. Cand esti luat neveu de mana, oricat de mare si tiran ai fi, dur sau alte chestii... pici ca un fluturaslaughing)))).Fa cum iti zic.

| Patience a răspuns (pentru Zeref):

Intreaba cum sa faca un baiat sa se indragosteasca de ea( 13-14 ani) si tu ii spui de decolteurolling on the floor)))))

Răspuns utilizator avertizat
| iubitzicaa a răspuns:

Incearca simplu sa fii tu. daca te va placea, te va accepta cum esti tu..nu doar cu un decolteu mare, cu niste fustitse scurte, si niste tocuri pe care abia poti sa mergi. fii tu..si vei obtsine tot ceea ce iti doresti.
sfatul meu.
succes:**