| Deeutza_8515 a întrebat:

Cum sa faci un baiat de care iti place, sa se indragosteasca de tine?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, dragoste cu forta nu se poate, asta e clar... dar merita sa incerci daca iti place...fi cat se poate de naturala, vb cu el, intra in vorba de cate ori ai ocazia, fi draguta, zambeste-i si priveste-l intens, ca el sa te observe si sa te placa, arata-i ca il placi insa fara sa exagerezi, nici sa te arati prea mult, sa nu fi chiar asa usor de cucerit.

3 răspunsuri:
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Orice ai incerca daca el nu te place degeaba incerci tu sa-l seduciwinking

| zuzi_4846 a răspuns:

De ce sa il faci sa se indragosteasca de tine? De ce sa nu se indragosteasca de tine pentru ca ii place felul tau de a fi, cum gandesti, cum vorbesti etc? Cele mai intense si frumoase sentimente le traiesti atunci cand totul vine de la sine, fara sa iti dai seama. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e ceva de care totul consta daca el te place, te apreciaza, si daca da atunci va ascunde asta asa ca fal sa scoata la iveala sentimentele