| alexya_8105 a întrebat:

Cel mai apreciat[frumos] gest pe care l-ati facut sau va fost facut de partener? cel mai frumos raspuns fundita fiti sinceri

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Mai erau 10 minute si trebuia sa apara. Incercam sa arat cat nmai bine... Imi aduc aminte ca a a fost o zi minunata! Nu voi uita niciodata gestul lui simplu dar totusi cu o asa mare importanta pentru mine. Orice gest conteaza dar asta mi s-a parut de-a dreptul impresionant.
Am ajuns pe camp deschis, unde era plin de floricele. A inceput sa alerge, ca apoi sa-l vad, undeva mult departe de mine culegand floricele, ciubotica cucului. Recunosc ca acel gest m-a topit. Chiar daca a trecut mai bine de 2 ani, inca pastrez acele gingase flori, intr-o carte, pentru a nu-i uita gestul. Am dovada vie nu?

1 răspuns:
| SmokeyEye a răspuns:

El mi-a cerut un biscuite.Mai era unul in pachet, i-am zis ca mai e doar unul, mi-a cerut jumatate.Eu am dat sa-l rup in 2, sa-i dau(era din ala cu crema, 2 parti). Apoi a dat din cap ca nu, si nu l-am mai rupt, l-am dezlipit si i-am dat lui partea cu crema, iar eu am mancat biscuitele sec.

Prietenul meu imi tot dadea obiecte sa le asez pe raft, intr-un final intreb daca mai sunt pe jos, el se apleaca, isi saruta mana si imi inmaneaza pupicul:X