| anonimguy3 a întrebat:

Cel mai tampit/retard mod de ai spune ca o placi/iubesti. Cel mai retard raspuns si folositor ia funda...happy

15 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Sa fii tu insuti laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai tipat in clasa, de ce nu tipi si in curtea scolii? Acolo e mai mult public laughing

| anonimguy3 explică (pentru anonim_4396):

Nu am portavoce si nu vreau sa raman ragusit vreo 5 zilewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimguy3):

Pacat, vocile ragusite sunt sexiihee heewinking

| TwiSt1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

What?

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu si cand esti racit/a laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RB26DETT):

Mda laughing)

| AleSmartGirl a răspuns:

Ii poti spune in multiple feluri fara sa folosesti neaparat aceste cuvinte - "Te iubesc!" :
"Ai grija de tine!"
"Buna dimineata". "Noapte buna."
Atingeri delicate si discrete.
Tachinari.
Mici atentii fara ocazii speciale: flori, dulciuri, carti, cd-uri cu muzica preferata, bilete la concertul trupei preferate etc.
Faptul ca mereu vorbesti cu acea persoana, iti pasa de ea, de ce face si iti acorzi din pretiosul timp pe care il ai.
Acestea si nenumarate alte feluri in care ii poti spune unei persoane ca o iubesti!

| Dya963 a răspuns:

Intri in clasa ei dupa ce s-a sunay si a intrat profa sau profu la ora si urlii ca o iubesti. apoi iesi afara (cred ca esti la scoala) laughing))

| anonimguy3 explică (pentru Dya963):

Ba e in aceeasi clasa cu mine laughing) si deja am urlat in gura mare de vreo 3 ori si in pauze si in ore ca o iubesc, da ca turbatu am tipat rolling on the floor)

| Dya963 a răspuns (pentru anonimguy3):

Atunci gasesteceva tare pe care sa il poti arunca si pe acre sa poti scrie „te iubesc ratat-o" si in ora dai cu acel ceva catre banca ei laughing) (daca ii spargi capul macar ai o scuza : iubirea doare laughing) )

| anonimguy3 explică (pentru Dya963):

Na nu e original, fac asa ma pun in genunchi in fata ei si ii zic cand o privesc fix in ochii ei caprui: ''numele ei'' TE IUBESC vrei sa fi iubita mea? laughing Si ii aduc si un inel ceva etc. laughing

| Dya963 a răspuns (pentru Dya963):

Atunci nu mai am idei..nu stiu..sari cu parasuta, arunca-te de la etaj (cu un mesaj cu te iubesc pe tine), fura catalogul si scrie pe coperta lui ca o iubesti (s-ar putea sa ai nota la purtare scazuta daca faci asta ) laughing

| anonimguy3 explică (pentru Dya963):

Aia cu catalogu e penala i meam lol?

| Dya963 a răspuns (pentru anonimguy3):

Ai grija sa il furi noaptea si sa te folmezi, apoi sa pui video-ul pe youtube/facebook sa vada toata lumea laughing