| FunnyMoment a întrebat:

Ceva fani Marilyn Manson pe TPU? Lasa-ti idul sau dati mesaj privatbig grin.
Nu sunt vreo pustoaica disperata.rolling eyes. Va rog, daca nu il agreeati nu postati comentarii rautacioase.
Multumesc anticipat si scuze pentru categorie.

6 răspunsuri:
| yhsay a răspuns:

N-ar fi mai bine sa-ti faci prieteni in viata reala?

| FunnyMoment explică (pentru yhsay):

Am,poate mai multi decat trebuie.dar nu avem preferinte muzicale comune.

| yhsay a răspuns:

Si ce conteaza asta? Importante sunt respectul si intelegerea intr-o prietenie, nu ca unul asculta Manson si altu' Lady Gaga thinking Si eu am ascultat Manson o perioada destul de indelungata si aveam prieteni care-l ascultau dar nu cred ca vreodata am inceput vreo conversatie cu "da ma si ai auzit ce-a mai facut Manson?" - parerea mea...

| Resh47 a răspuns:

Alexadam2010@yahoo.com

| KristenTattoo a răspuns:

Kristientattoo@yahoo.com

| Veronica97 a răspuns:

Eu eu veronica. elena97@yahoo.com