| kittysam a întrebat:

CHiar de ziua mea am cunoscut un baiat cu care am stat in noapta respectiva..eram putin cam ametita de la bautura si am inceput sa ne sarutam...iar in cele din urma el ma tot pipaia si incerca sa ma faca sa ma culc cu el.eu l-am refuzat si nu am mai vorbit... apoi dupa cateva zile am mai vorbit prin mesaje intr-o seara dar doar atat.acum nu`mi mai pot lua gandul de la el.i-am gasit facebook-ul si as vrea sa-l bag in seama acolo. voi ce ziceti? ar fi o idee buna sau ar trebui sa-l las pe el sa ma bage in seama. nu vreau sa par disperata. FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Ti se pare normal sa vrea sa se culce cu tine din prima seara? Chiar atunci cand erai tu ametita?
Gandeste-te bine. Asta e tipul de baiat pe care il vrei langa tine? Nu ca ar sta cu tine mai mult de o seara,, Daca da, atunci abordeaza-l!

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Da-i pace! El nu te place daca nu te-a cautat, macar pe fb. A fost doar dezamagit ca nu ti-ai pus-o cu el. Este genul ala care vrea ...stii tu ce.

| pyma a răspuns:

Drăguța, el nu dă doi bani pe tine, și se pare că nici tu nu te respecți prea mult.

| SiCeDacaRisc a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar fi mai bine sa-i da-i pace. Daca el vroia ceva serios de la tine te cauta el, este clar ca a vrut doar o aventura.
In cazul in care tu vrei doar o aventura, poti sa te bagi in seama, daca nu, mai bine da-i pace.
Daca el chiar vrea ceva ca lumea, o sa te caute :*!

| LineGuide a răspuns:

Pai vreau sa stiu:esti disperata?
Iti placea tipul(presupun ca da), deci nu pierde sansa...cati ani aveti?

| alealexuta a răspuns:

Esti disperata dupa el? Daca da du-te la el si nu pierde sannsa..CULcate cu el.o sa iti PLACA.happyiti spun

| roSenD99 a răspuns:

Daca il lasi sa te bage iseamna vei astepta o eternitate baga-l tu tott timpu pana ii spui ce ai dde zis si poti sa mai iesiti impreuna si sa vedeti cum iese.