| shookdazed a întrebat:

Chiar nu mai exista aplicatii sau site-uri pentru intalniri decat tinder?
Eu unul sunt de fel sunt mai introvertit am incercat mai de mult sa cunosc femei in realitate insa totul a iesit prost am zis macar online sa imi incerc norocul dar tot ce gasesc sunt numai aplicatii pe bani.
Chiar nu mai exista aplicatii macar de discutie? nu cred ca cer asa mult.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu contează aplicația și aspectul fizic, multi înjură Tinder dar nu înțeleg că sunt 20% femei care sunt focusate pe 10% dintre bărbați, ai o șansă de 1/10, asta e valabil peste tot, nu ești frumos, bogat nu ai parte de vagin

| Violleta2022 a răspuns:

In online va iesii si mai prost si vei arunca si o gramada de bani.

| LoveSleep a răspuns:

Exista 2 tipuri de femei care folosesc site-urile aste. Cele urate si cele care vor doar sa faca sex, cu barbati care arata bine in general.

Daca nu esti extrem de frumos si vrei sa discuti cu cineva si sa ai o sansa, da-le like celor urate.

Ca alea care arata bine sunt luate. Cum zice Ray, exista probabil o femeie la 10 barbati acolo. Iti dai seama ca are de unde alege

In plus, femeile nu prea folosesc astfel de site-uri. Ca oricat de urate ar fi, tot se gaseste un disperat sa le dea mesaj pe insta/Facebook.

| Danny28 a răspuns (pentru LoveSleep):

Urate pe Tinder? Mi-am facut si eu cont de curiozitate si e plin doar de boti si tipe cu onlyfans.

| LoveSleep a răspuns (pentru Danny28):

Da, am uitat ca a explodat onlyfans-ul. Am imbatranit

| DeepLight a răspuns:

De site-uri nu am auzit dar stiu de un prieten care folosea ceva aplicatie de pe google play numita,, Alone Days Counter" si putea sa vorbeasca cu alti oameni. Acolo si-a cunoscut si iubita cu care e impreuna si acum