| Rianana a întrebat:

Ciao happy! Cui i se pare ca timpul trece repede?sad Scoala se apropie straight face cine astepata?big grin (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| mirunaaa96 a răspuns:

Buna kiss! Da timpul chiar trece repede, chiar daca ma plictisesc, prefer sa fie vacanta :-x. Intr`un fel astept scoala pentru ca, la scoala ma distrez mult cu colegii si in ora si in pauza, dar cand stiu ca o sa avem de invatat nu mai am niciun chef, deci si daca incepe si daca nu, mii tot una. Pa, pa; *. Noapte buna wave

2 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Eu am inceput deja tabara de mate :-| si e cam naspha. Dar mie mi se pare ca timpul trece foarte repede la scoala. Un coleg care s-a mutat acum un an a venit in decembrie in ultimele zile de scoala in vizita si a stat la cateva ore; Ne-a spus ca in clasa noastra timpul trece foarte repede iar la scoala lui ziua nu se mai termina e cam ciudat dar cand ai profi buni timpul trece mult mai rapid...

| Sunshinexd a răspuns:

Buna kiss da asa este timpul trece repede si vine scoala, gata cu trezitul la ce ora doresti si alte lucruri dar sa privim si partea buna cand zicem ca se apropie scoala, acolo sunt colegi si cu ei parca timpul petrecut la scoala 6-7 ore trece mai repede! big grin Intr-un fel nu astept sa merg la scoala dar intr-un fel vreau! laughing O seara frumoasa! kiss