| mariusl a întrebat:

Imi place forumul. Il urmaresc de ceva timp si imi plac si raspunsurile. am 16 ani, baiat, si stiu ca sunt multe fete care se masturbeaza la fel ca si baieti dar nu prea au cu cine vorbi despre asta sau prieteni de incredere. mi-ar placea sa vb cu o fata despre subiectul asta sincer si deschis si poate devenim prieteni(amici). idul meu e marius8l

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vreți să vă inițiați în masturbare la grup?
Nu este site de matrimoniale!
Pa, pa.

| deviant18 a răspuns:

Nu toate fetele sunt deschise pe cat par. daca ar fi fost, ar fi vorbit cu prietena si nu cu niste straini despre asta

| alexandra21_3435 a răspuns:

Ce anume te intereseaza sa stii? daca iti pot fi de ajutor intreaba-ma.

Răspuns utilizator avertizat
| zarkon a răspuns:

Cauta-ti ma o gagică, auzi la el ce vrea?!

| ioana_7027 a răspuns:

Mai bine te-ar interesa subiectul .carte.lasa masturbarea mai tarziu cand o sa cresti mai mare