| anonim_4396 a întrebat:

Mi'ar placea sa vorbesc cu o fata mai deschis despre ed sexuala, masturbare etc. Nu vreau sa par un obsedat, am 16 ani si inca sunt virgin. Mi'ar placea sa vorbesc cu o fata virgina si mai cuminte. De ce? Pentru ca vreau sa vorbesc despre experiente sexuale in adolescenta cat inca suntem virgini, nu dupa aia. Idul meu e edi.luca (edi punct luca). Mersi happy

5 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Pai postand de 10 ori aceeasi intrebare si cu o tema "deosebita" nu pari obsedat deloc.

| Angelsergiuboy a răspuns:

Crezi ca daca o sa-ti dea 1 fata idul o sa fie clar virgina rolling on the floor nu prea cred mai rar gasesti una virgina

| Fifylici a răspuns:

Ok, cata_rafa id-ul meu.

| Andrei_5169 a răspuns:

Id meu sexyalina46@yahoo.com discut liber despre ed sexuala

| Andrei_5169 a răspuns:

Daca nu e curva